
Балға-шегелеуші optimal, 450 г, магнитті атқыш, резеңкеленген фибергласс сабы Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Балға-шегелеуші Matrix "optimal" 10454 ұзындығы 330 мм, басы салмағы 450 г және шабуылшының диаметрі 30 мм, магнитті және талшықты резеңкеленген тұтқасы бар шегелерді соғуға ғана емес, сонымен қатар дұрыс соғылмаған бекіткіштерді түзетуге мүмкіндік береді. Шегенің басын ұстау үшін V-тәрізді ойығы бар қисық саусақ қорабы қарастырылған. Дөңгелек атыс штыры магнитті құлыппен жабдықталған, бұл бір қолмен жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Балға-шеге кәсіби және ағаш ұстасы мен ағаш ұстасы жұмыстарына жарамды, сонымен қатар күнделікті өмірде пайдалы. Артықшылықтары Басы 45 орташа көміртекті болаттан жасалған және селективті шыңдалған, бұл оның беріктігі мен деформацияға төзімділігін береді, ал шабуылшысы тегістеледі. Шабуылшының 40-50 HRC қаттылығы бар және бірнеше соққы жүктемелеріне төтеп бере алады. Түссіз лак-бояу жабыны басты тоттан қорғайды және балғаның қызмет ету мерзімін ұзартады. Тұтқа басына эпоксидті желіммен жабыстырылған және үлкен күшпен жұмыс істегенде де шығып кетпейді. Басына қондырылған жердегі ұзартылған "белдемше" шеге арқылы өткізіп алған жағдайда тұтқаны зақымданудан қорғайды. Шыны талшықты тұтқа соққы кезінде тербелістерді сіңіріп, шебердің шаршауын азайтады. Тұтқаның резеңке бұдырлы беті балғаның алақаннан сырғып кетуіне жол бермейді, жұмыс кезінде жайлылық пен қауіпсіздікті қамтамасыз етеді. Тұтқадағы саңылау құралды сақтауға немесе тасымалдауға іліп қоюға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 32 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 335 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 135 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 450 кг |
| Шабуылшының салмағы | 450 ж |
| Топ | Балғалар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 104-Балға-шегелер |
| Шабуылшының диаметрі | 29 мм |
| Шабуылшының материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | фибергласс, резеңке |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Шабуылшының нысаны | шеңбер |
| Штрих-код | 4044996131177 |
- Бағасы: 2 892 ₸

