
Балға-шегелеуші optimal, 450 г, резеңкеленген талшықты шыны сабы Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix "optimal" 10456 салмағы 450 г басы және резеңкеленген талшықты шыны тұтқасы бар балға-шеге кәсіби, ағаш ұстасы және ағаш ұстасы жұмыстарына арналған. Құрал үйде, саяжайда немесе гаражда да пайдалы. Дөңгелек атыс штыры бекіткіштерді жүргізу үшін қолданылады, ал V-тәрізді ойығы бар жалпақ, қисық саусақ сәтсіз соғылған тырнақты алуға және түзетуге мүмкіндік береді. Артықшылықтары Балға басы 45 орташа көміртекті болаттан жасалған және таңдамалы шыңдалған, сондықтан оның беріктігі мен тозуға төзімділігі бар, ал шабуылшысы тегістелген. Шабуылшының қаттылығы 40-50 HRC құрайды, соның арқасында ол деформация қаупінсіз қайталанатын соққы жүктемелеріне ұшырауы мүмкін. Басы тұтқадан секірмейді, өйткені ол эпоксидті желім арқылы оған мықтап бекітілген. Басқа кіретін жердегі ұзартылған "юбка" тұтқаны нығайтады және шегеге соғылған жағдайда оны зақымданудан қорғайды. Басқа жағылған қорғаныш, түссіз лак-бояу жабыны коррозияның алдын алады. Шыны талшықты тұтқа шебердің қолындағы жүктемені азайта отырып, кері қайтаруды басады. Тұтқа резеңкеленген және ойық беті бар, сондықтан ол қолыңызда сырғып кетпейді. Аспа тесігі құралды сақтауды және жылжытуды жеңілдетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 32 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 332 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 137 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 450 кг |
| Шабуылшының салмағы | 450 ж |
| Топ | Балғалар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 104-Балға-шегелер |
| Шабуылшының диаметрі | 29 мм |
| Шабуылшының материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | фибергласс, резеңке |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Шабуылшының нысаны | шеңбер |
| Штрих-код | 4044996131184 |
- Бағасы: 2 693 ₸

