
Optimal балта, 600 г, Matrix талшықты шыны балта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Салмағы 600 г жұмыс бөлігі және талшықты шыны балтасы бар Matrix "Optimal" 21651 балтасы үй шаруашылығында пайдалы құралға айналады. Оны отын жаруға, қадаларды қайрауға, бұталарды кесуге, бұтақтарды кесуге және басқа жұмыстарға пайдалануға болады. Балта жұмысты жеңілдетеді, өйткені. оның жартылай шеңберлі жүзі бар.Артықшылықтары Кенеп жасалған болат 45 оның сенімділігінің кілті болып табылады.Қаттылығы 48-50 HRC қалақ қайрауды ұзақ уақыт сақтайды және беріктігімен ерекшеленеді.Қара лак-бояу жабыны кенепке коррозияға төзімділік пен механикалық зақымға төзімділік береді.Отырғызу орнындағы эпоксидті шайыр балта мен балта басының сенімді байланысын қамтамасыз етеді.Екі компонентті талшықты талшықты балта жоғары механикалық беріктігімен, агрессивті ортаның әсеріне төзімділігімен ерекшеленеді, сонымен қатар тербелістерді қолға бермей сөндіреді.Балтадағы кішкене иілу және резеңке төсемдер сырғып кетпестен берік ұстауды қамтамасыз етеді.370 мм тұтқасы бар ықшам балта құрал сөмкесіне оңай сыйып кетеді, сондықтан оны өзіңізбен бірге табиғатқа апара аласыз.Салмағы 600 г кенеп қолдардағы жүктемені азайтуға көмектеседі, яғни балтамен жұмыс істеу ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.958 кг |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 395 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 150 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Жайманың салмағы | 600 ж |
| Топ | Балталар,колуналар, балталар |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 216-Балталар |
| Тұтқаның ұзындығы | 370 мм |
| Жайма материалы | болат 45 |
| Тұтқаның материалы | шыны талшық |
| Ерекшеліктері | соғылған |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996131191 |
- Бағасы: 3 087 ₸

