
1000 г сына тәріздес төсемі бар optimal колун-балта, 400 мм Matrix талшықты талшықты екі компонентті балта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Салмағы 1000 г сына тәрізді жүзі және 400 мм талшықты талшықты екі компонентті балтасы бар Matrix "Optimal" 21819 бөлгіш балта ағашты шаншып қана қоймай, кесуге де мүмкіндік береді. Жұмыс бөлігі бүйірлерінде қалыңдатылған, бұл бөренелер мен дайындамаларды оңай бөлуге мүмкіндік береді. Құрал кәсіпқойлар мен жеке шеберлерге пайдалы болады.Артықшылықтары45 болаттан соғылған, бұл оның жоғары беріктігін қамтамасыз етеді.Кесу жиегі 48-50 HRC қаттылығына дейін шыңдалған, сондықтан ол өткірлігін ұзақ уақыт сақтайды.Балтаның жоғары механикалық беріктігіне және жағымсыз табиғи факторларға төзімділігіне ол жасалған талшықты шыны кепілдік береді.Балтадағы резеңке төсемдер соққыдан ауытқуды сіңіреді және ыңғайлы жұмыс істеу үшін сенімді ұстауды қамтамасыз етеді.Тұтқадағы саңылау жіпті пайдалану кезінде бөлгіштің қолыңыздан түсіп кетуіне жол бермеу үшін пайдалануға мүмкіндік береді.Ықшам балта сөмкеге оңай сыйып кетеді, бұл оны кемпинг сапарларында өзіңізбен бірге алып жүруге мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 1.442 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 45 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 400 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 150 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Жайманың салмағы | 1000 ж |
| Топ | Балталар,колуналар, балталар |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 218-Бөлгіштер |
| Ұзындығы | 400 мм |
| Жайма материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | шыны талшық |
| Ерекшеліктері | соғылған |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996131221 |
- Бағасы: 4 719 ₸

