
Ілгегі бар жүк белдігі, 10 x 0.038м, ысырмалы механизм Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жүктерді тасымалдау кезінде ілмектері бар жүк бауы Stels 54378, 10 x 0,038 м, ысырма механизмі бар, қолданылады. Оның көмегімен тасымалданатын заттарды тіркемеде немесе ашық көлік жүксалғышында бекітуге болады. Белдік таспа 130 кг жүкті көтере алады, сондықтан қозғалыс кезінде жүкті мықтап бекітеді. Артықшылықтары Белдік берік полипропиленнен жасалған, сондықтан тозуға төзімді және берік. Конструкцияда белдікті қатайтуды жеңілдететін ысырма механизмі қарастырылған. Ілгектер көміртекті болаттан жасалған, сондықтан деформацияға төзімді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 260 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 175 мм |
| Бренд | STELS |
| Салмақ | 0.8 кг |
| Топ | Автомобильные аксессуары |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 552-Автомобильные аксессуары |
| Ұзындығы | 10 мм |
| Ілгектер саны | 2 |
| Максималды жүктеме | 2000 кг |
| Материал | полиэфир |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Ені | 0.038 мм |
| Штрих-код | 4606800052605 |
- Бағасы: 4 697 ₸

