
Айыр 4 мүйізді, бау-бақша, 175 х 220 мм, соғылған, сабы жоқ, Арти, Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бақша 4 мүйізді айыр АРТИ 63837 175х220 мм тұтқасыз, соғылған, бақшада және бақшада жұмыс істегенде пайдалы болады. Олардың көмегімен сіз жерді қазып, қопсыта аласыз, аэрация үшін топырақта тесіктер жасай аласыз және аумақты тазалай аласыз. Айырықтар жұмыстардың тиімді орындалуын қамтамасыз етеді. Артықшылықтары Шанышқылар соғу арқылы жасалады және коррозиядан сенімді қорғаныс және ұзақ қызмет ету үшін ұнтақ эмальмен қапталған. Үшбұрышты профильді және үшкір ұштары бар тістер топырақты оңай қопсытады және топырақты қазу кезінде иілу жүктемелерінен сынбайды. Диаметрі 40 мм ұзартылған тулейка тұтқаның сенімді бекітілуін қамтамасыз етеді және оның сыну қаупін азайтады. Айырға арт. 68425 тұтқасын орнатуға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 0.82 кг |
| Тістердің саны | 4 |
| Жұмыс бөлігінің ені | 175 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 90 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 395 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 175 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Жұмыс бөлігінің биіктігі | 220 мм |
| Топ | Топырақпен жұмыс істеуге арналған құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 638-Айыр |
| Тулейканың диаметрі | 40 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Жұмыс бөлігін дайындау әдісі | соғылған |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жұмыс бөлігін жабу | эмаль |
| Тістердің профилі | үшбұрышты |
| Тістердің өлшемі | 7 х 7 мм |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Жұмыс бөлігінің түсі | қара |
| Штрих-код | 4606800061713 |
- Бағасы: 2 610 ₸

