
Айыр 4 мүйізді, бау-бақша, 175 х 220 х 1320 мм, соғылған, ағаш сабағы, Арти, Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ARTI 63803 175x220x1320 мм ағаштан жасалған, соғылған 4 мүйізді бау-бақша шанышқылары бақшада және бақшада жұмыс істегенде пайдалы болады. Олардың көмегімен сіз жерді қазып, қопсыта аласыз, аэрация үшін топырақта тесіктер жасай аласыз және аумақты тазалай аласыз. Айырықтар жұмыстардың тиімді орындалуын қамтамасыз етеді. Артықшылықтары Шанышқылар соғу арқылы жасалады және коррозиядан сенімді қорғаныс және ұзақ қызмет ету үшін ұнтақ эмальмен қапталған. Үшбұрышты профильді және үшкір ұштары бар тістер топырақты оңай қопсытады және топырақты қазу кезінде иілу жүктемелерінен сынбайды. Ағаш тұтқа қолға жақсы орналасады және ыңғайлы жұмысты қамтамасыз етеді. Диаметрі 40 мм ұзартылған тулейка тұтқаның сыну қаупін азайтады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 1.5 кг |
| Тістердің саны | 4 |
| Жұмыс бөлігінің ені | 175 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 90 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1320 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 175 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Жұмыс бөлігінің биіктігі | 220 мм |
| Топ | Топырақпен жұмыс істеуге арналған құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 638-Айыр |
| Тұтқаның диаметрі | 40 мм |
| Жиынтықтағы ұзындық | 1320 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Тұтқа материалы | сүрек ӘК |
| Жұмыс бөлігін дайындау әдісі | соғылған |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жұмыс бөлігін жабу | эмаль |
| Тістердің профилі | үшбұрышты |
| Тістердің өлшемі | 7 х 7 мм |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Жұмыс бөлігінің түсі | қара |
| Тұтқаның түсі | қайың |
| Штрих-код | 4606072002230 |
- Бағасы: 3 384 ₸

