
Айыр 4 мүйізді, қазу, 190 х 220 мм, соғылған, сабы жоқ, Арти, Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ARTI 63838 190x220 мм 4-мүйізді айыр айырлары сабы жоқ, соғылған, бау-бақшада жұмыс істегенде пайдалы. Олардың көмегімен сіз жерді қазып, қопсыта аласыз, аэрация үшін топырақта тесіктер жасай аласыз және аумақты тазалай аласыз. Ортаңғы бөлігінде тегістелген мүйіздердің арқасында шанышқылар тамыр дақылдарын оңай қазып алуға мүмкіндік береді. Артықшылықтары Шанышқылар соғу арқылы жасалады және коррозиядан сенімді қорғаныс және ұзақ қызмет ету үшін ұнтақ эмальмен қапталған. Үшбұрышты профильді және үшкір ұштары бар тістер топырақты оңай қопсытады және жеңіл топырақты қазу кезінде иілу жүктемелерінен сынбайды. Диаметрі 40 мм ұзартылған тулейка тұтқаның сенімді бекітілуін қамтамасыз етеді және оның сыну қаупін азайтады. Айырға арт. 68425 тұтқасын орнатуға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 0.85 кг |
| Тістердің саны | 4 |
| Жұмыс бөлігінің ені | 190 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 90 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 395 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 190 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Жұмыс бөлігінің биіктігі | 220 мм |
| Топ | Топырақпен жұмыс істеуге арналған құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 638-Айыр |
| Тулейканың диаметрі | 40 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Жұмыс бөлігін дайындау әдісі | соғылған |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жұмыс бөлігін жабу | эмаль |
| Тістердің профилі | үшбұрышты |
| Тістердің өлшемі | 23 х 7 мм |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Жұмыс бөлігінің түсі | қара |
| Штрих-код | 4606072011454 |
- Бағасы: 2 710 ₸

