
Туристік мачете, 490 мм, пластикалық тұтқа, Арти, Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Туристік мачете АРТИ 60400, 490 мм, пластикалық сабы бар — бұл әмбебап құрал, ол үй шаруашылығында да, туристік жорықтарда да пайдалы. Оны жүгері сабағын, күнбағысты, қалың сабақты арамшөптерді, ұсақ бұталарды, ұсақ отынды кесуге және қалың бұталардағы соқпақтарды кесуге пайдалануға болады. Артықшылықтары Сойылдың сенімділігі мен беріктігіне 40-46 HRC қаттылығына дейін шыңдалған соғылған серіппелі болаттан жасалған қалыңдатылған қалақшаның арқасында қол жеткізіледі. Бір жақты қайрау пышағы сойылдың жоғары кесу қабілетін қамтамасыз етеді. Коррозияның алдын алу үшін кенеп қорғаныш лакпен қапталған. Пластикалық тұтқада сырғып кетпестен сенімді ұстау үшін арнайы аялдамалар мен ойықтар бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Арти |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Тұтқаның материалы | Полипропилен |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 490 мм |
| _пакеттегі ені | 58 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 0.483 кг |
| Топ | Кесетін бау-бақша құралдары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 790-Ножи садовые |
| Сұқпаның ұзындығы | 360 мм |
| Жұмыс бөлігін шынықтыру | 35-53 HRC |
| Сұқпаның материалы | серіппелі-серіппелі болат |
| Жайылған түрдегі жалпы ұзындық | 490 мм |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Штрих-код | 4606072011027 |
- Бағасы: 6 004 ₸

