
Мұзбалта - соғылған балта, 95 мм, 1,85 кг, металл сабы, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Металл тұтқасы бар, ені 95 мм және салмағы 1,85 кг Sibrtech 615245 соғылған мұз балтасы баспалдақтарды, подъезді, гаражды және т.б. мұздың жұқа қабығынан тазартуға көмектеседі. Ол қыс мезгілінде аула сыпырушылар, автокөлік жүргізушілері және жазғы тұрғындар үшін таптырмас құралға айналады. Мұз балтасын -60 °С дейінгі температурада пайдалануға болады. Артықшылықтары Мұз балтасы соғу арқылы жасалады, бұл бүкіл құрылымның жоғары беріктігіне қол жеткізуге мүмкіндік береді. Қалыңдатылған орташа көміртекті болаттан жасалған жұмыс бөлігі жұмыстың тиімділігі мен сенімділігін қамтамасыз етеді. Ұнтақты эмальдың арқасында мұз балтасының коррозияға қарсы қорғанысына қол жеткізіледі. Сабақ қалың қабырғалы болат құбырдан жасалған, сондықтан ол қарқынды пайдалануға төтеп бере алады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 1.85 кг |
| Жұмыс бөлігінің ені | 90 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1350 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 95 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Қар тазалау жабдықтары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 613-Мұз балталары, қырғыштар |
| Тұтқаның диаметрі | 20 мм |
| Ұзындығы | 1350 мм |
| Материал | орташа көміртекті болат |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Тұтқа материалы | орташа көміртекті болат |
| Аязға төзімділік | -60С |
| Ерекшеліктері | соғылған |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Тұтқаны жабу | ұнтақ эмаль |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Тұтқаның түсі | қара |
| Ені | 95 мм |
| Штрих-код | 4606800052810 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

