
Profi пластикалық қар тазалауға арналған күрек, 550 x 415 x 1405 мм, алюминий тұтқасы, Ресей, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad PROFI 61607 алюминий тұтқасы бар пластикалық қар күрегі, 550 x 415 x 1405 мм, қыс мезгілінде аумақты тазалау үшін қолданылады. Шөміштің ерніндегі алюминий төсемінің арқасында құрал тіпті қалың, қатып қалған қар мен инфузияны тиімді жеңе алады. Күректің салмағы небәрі 1,24 келі, сондықтан әртүрлі деңгейдегі адамдар үшін онымен жұмыс істеу оңай. Құрал жергілікті аумақты, гараж алдындағы аумақты немесе бақша учаскесін тазалау кезінде пайдалы. Артықшылықтары Төзімді полипропиленнен жасалған шөміш төмен температурада бұзылмайды, сондықтан ол ұзақ уақыт қызмет етеді. Ұнтақ эмальмен қапталған алюминий тұтқасы коррозияға және механикалық зақымға төзімді. Қабырғалары бар терең шөміш қардың көп мөлшерін сыну қаупінсіз тасымалдауға мүмкіндік береді. Тұтқа қосымша тұтқамен жабдықталған, соның арқасында ол ұзақ уақыт жұмыс істегенде де қолыңызда сырғып кетпейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 1.24 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 140 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1405 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 550 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Шөміштің биіктігі | 415 мм |
| Топ | Қар тазалау жабдықтары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 615-Қар күректері, қырғыштар, қозғалтқыштар |
| Тұтқаның диаметрі | 32 мм |
| Ұзындығы | 1405 мм |
| Қосымша тұтқа | полипропиленовая |
| Тұтқаны бекіту | өздігінен бұрап тұратын бұрандалар |
| Шөміш материалы | полипропилен |
| Тақта материалы | алюминий қорытпасы |
| Тұтқаның материалы | Полипропилен |
| Тұтқа материалы | алюминий қорытпасы |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Аязға төзімділік | -50°C |
| Тұтқаны жабу | ұнтақ эмаль |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Қосымша тұтқаның түсі | жасыл |
| Шөміштің түсі | қара |
| Тұтқаның түсі | қара |
| Шөміштің ені | 560 мм |
| Штрих-код | 4606800058546 |
- Бағасы: 5 415 ₸

