
Мұзбалақ - қырғыш Profi, 200 мм, 2.5 кг, металл тұтқа, Luxe, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жұмыс бөлігінің ені 200 мм және салмағы 2,5 кг, металл тұтқасы бар Palisad LUXE 61608 мұз жинағыш-қырғышы мұзбен тиімді күресуге мүмкіндік береді. Оның көмегімен мұз қабаттары мен қатып қалған қардан құтылуға болады. Шыны тазалағыштарға, жазғы тұрғындарға, автокөлік жүргізушілеріне баспалдақтарды, тротуарларды, жолдарды, гаражды тазалау үшін пайдалы. Мұз балтасы -50 °С-қа дейін аязға оңай шыдайды. Артықшылықтары Қалың қабырғалы тұтқа және қалыңдатылған болат жұмыс тақтасы мұз балтасының беріктігі мен беріктігін қамтамасыз етеді. Тұтқадағы ұнтақ эмаль және жұмыс бөлігіндегі сары мырыш жабыны коррозияның пайда болуына жол бермейді. Мұз балтасы жұмысты жеңілдету үшін қосымша тұтқамен жабдықталған. Жұмыс қалақшасы аязға төзімді иілгіш полипропилен корпусында ыстық әдіспен бекітілген, ол бекіту сенімділігінің кепілі болып табылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 2.36 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 67 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1290 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 200 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Қар тазалау жабдықтары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 613-Мұз балталары, қырғыштар |
| Тұтқаның диаметрі | 32 мм |
| Ұзындығы | 1290 мм |
| Материал | орташа көміртекті болат |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Тұтқаның материалы | Полипропилен |
| Тұтқа материалы | орташа көміртекті болат |
| Аязға төзімділік | -50С |
| Ерекшеліктері | шыңдалған табақ |
| Жұмыс бөлігін жабу | желтый цинк |
| Тұтқаны жабу | ұнтақ эмаль |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Тұтқаның түсі | қара |
| Ені | 200 мм |
| Жұмыс бөлігінің ені | 200 мм |
| Штрих-код | 4606800058553 |
- Бағасы: 10 028 ₸

