
"Жылыжай" ұшақ кескіш, 120 х 885 мм, ағаш сабы, Судога, Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
СОДАН кейін ені 120 мм қапсырма түріндегі жұмыс бөлігі және ұзындығы 800 мм ағаш тұтқасы бар "Жылыжай" 62290 кеме кескіші бағбандар мен бағбандарға топырақты үйіндісіз әдіспен өңдеу үшін пайдалы болады. Ол ауыр топырақты арамшөптерден тазартуға және төбеге шығаруға арналған. Қысқа сабы мен тар шүмегінің арқасында құрал жылыжайлар мен жылыжайларда жұмыс істеуге оңтайлы. Артықшылықтары Кесетін бөлшектер шыңдалған және өткір қайралған, бұл жұмыстың тиімділігін қамтамасыз етеді. Коррозияға қарсы май жұмыс бөлігін тоттың пайда болуынан қорғайды. Жұмыс бөлігінің еңісін реттеу құралды әртүрлі өлшемдегі адамдарға пайдалануға мүмкіндік береді. Тегіс кескіш ыңғайлы жұмыс істеу үшін ағаш тегістелген тұтқамен жабдықталған. Кескіш пластинада және тұтқада жазықтық кескіштің түпнұсқалығын растайтын тауарлық белгілер бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 0.4 кг |
| Жұмыс бөлігінің ені | 120 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 85 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 885 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.09.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС RU C-RU.АК01.Н.06656-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ООО "ФЛАЙ" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/РОСС RU C-RU.АК01.Н.06656-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 120 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Топ | Топырақпен жұмыс істеуге арналған құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 612-Кетпендер, сырғымалар, тегістегіштер, кетмендер |
| Ұзындығы | 885 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Аспаптың жалпы ұзындығы | 885 мм |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Штрих-код | 4607090080071 |
- Бағасы: 1 287 ₸

