
"Фокина" ұшақ кескіші үлкен, 190 х 1400 мм, ағаш сабы, Судога, Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ағаш тұтқасы бар 62290, 190 x 1400 мм өлшемді "Фокина" кеме кескіші топырақты үйіндісіз қопсытуға мүмкіндік береді. Бұл жазғы тұрғындарға бау-бақша учаскелерін өңдеу және өсімдіктердің тіршілігін қамтамасыз ету үшін пайдалы болады. 1300 мм ұзын сабы арқаға түсетін жүктемені азайтады, ал ені 190 мм кронштейн түріндегі жұмыс бөлігі үлкен аумақтарды өңдеуге көмектеседі. Артықшылықтары Жұмыс пластинасы жұмыс тиімділігін арттыру үшін үш кескіш өткір қайралған және шыңдалған бөлшектермен жасалған. Коррозиядан қорғау үшін жұмыс бөлігі арнайы маймен қапталған. Құрал кез келген биіктіктегі пайдаланушылар үшін ыңғайлы, жұмыс бөлігінің еңісі реттеледі. Сүргіленген ағаш сабы жұмыстың ыңғайлы жүргізілуін қамтамасыз етеді. Кесетін бөлік пен тұтқадағы тауарлық белгілер тегіс кескіштің өзіндік ерекшелігін растайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 0.8 кг |
| Жұмыс бөлігінің ені | 190 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 78 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1400 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.09.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС RU C-RU.АК01.Н.06656-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ООО "ФЛАЙ" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/РОСС RU C-RU.АК01.Н.06656-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 190 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Топ | Топырақпен жұмыс істеуге арналған құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 612-Кетпендер, сырғымалар, тегістегіштер, кетмендер |
| Ұзындығы | 1400 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Аспаптың жалпы ұзындығы | 1400 мм |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Штрих-код | 4607090080378 |
- Бағасы: 2 862 ₸

