
"Фокина" шағын жалпақ кескіш, 120 х 875 мм, ағаш сабы, Судога, Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
"Фокина" шағын кескіш кескіш 62292, 120 х 875 мм, ағаш тұтқасы бар, топырақты үйіндісіз қопсытуға мүмкіндік береді. Бұл жазғы тұрғындарға бау-бақша учаскелерін өңдеу және өсімдіктердің тіршілігін қамтамасыз ету үшін пайдалы болады. Кішкентай өлшеміне байланысты тегіс кескіш шағын жылыжайлар мен жылыжайларда жұмыс істеу үшін оңтайлы болып табылады. Артықшылықтары Жұмыс пластинасы жұмыс тиімділігін арттыру үшін үш кескіш өткір қайралған және шыңдалған бөлшектермен жасалған. Коррозиядан қорғау үшін жұмыс бөлігі арнайы маймен қапталған. Құрал кез келген биіктіктегі пайдаланушылар үшін ыңғайлы, жұмыс бөлігінің еңісі реттеледі. Сүргіленген ағаш сабы жұмыстың ыңғайлы жүргізілуін қамтамасыз етеді. Кесетін бөлік пен тұтқадағы тауарлық белгілер тегіс кескіштің өзіндік ерекшелігін растайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 0.4 кг |
| Жұмыс бөлігінің ені | 120 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 78 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 875 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.09.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС RU C-RU.АК01.Н.06656-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ООО "ФЛАЙ" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/РОСС RU C-RU.АК01.Н.06656-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 120 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Топ | Топырақпен жұмыс істеуге арналған құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 612-Кетпендер, сырғымалар, тегістегіштер, кетмендер |
| Ұзындығы | 875 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Аспаптың жалпы ұзындығы | 875 мм |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Штрих-код | 4607090080743 |
- Бағасы: 1 980 ₸

