
"Пышка" жалпақ кескіші үлкен, 170 х 1400 мм, ағаш сабы, Судога, Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
170 мм жұмыс бөлігі және 1300 мм ағаш тұтқасы бар "Пышка" 62293 үлкен кеме кескіші топырақты араластырмай кесуге мүмкіндік береді. Өңдеудің бұл түрімен топырақ құнарлылығын сақтай отырып, баяу таусылады. Бойлық иілісі бар жұмыс бөлігі қопсытумен, арамшөптермен және төбешіктермен ғана емес, сонымен қатар арамшөптерді жоюмен де тиімді күреседі. Үш кесу беті шыңдалған және өткір қайралған, бұл тегіс кескішті ауыр топырақта жұмыс істеу үшін оңтайлы етеді. Артықшылықтары Кесетін бөлік орташа көміртекті болаттан жасалған және тотыққан, сондықтан коррозияға ұшырамайды, қайрауға оңай және ұзақ қызмет етеді. Қосымша саңылаулар әртүрлі биіктіктегі адамдарға ыңғайлы жұмыс істеу үшін тұтқаға қатысты жұмыс бөлігінің орнын реттеуге мүмкіндік береді. Ұзындығы 1300 мм сабақ арқадағы жүктемені азайтады және жету қиын жерлерде, мысалы, дәлізде немесе бұталардың жанында жұмыс істеу ыңғайлылығын арттырады. Кесетін бөлікке және тұтқаға қолдан жасаудан қорғау үшін тауарлық белгілер қойылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 0.8 кг |
| Жұмыс бөлігінің ені | 170 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 80 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1400 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.09.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС RU C-RU.АК01.Н.06656-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ООО "ФЛАЙ" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/РОСС RU C-RU.АК01.Н.06656-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 170 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Топ | Топырақпен жұмыс істеуге арналған құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 612-Кетпендер, сырғымалар, тегістегіштер, кетмендер |
| Ұзындығы | 1400 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | Тот баспайтын болат |
| Аспаптың жалпы ұзындығы | 1400 мм |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Штрих-код | 4607090081276 |
- Бағасы: 3 409 ₸

