
"Пышка" шағын жалпақ кескіш, 130 х 875 мм, ағаш сабы, Судога, Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Кеменің шағын ұшақ кескіші, содан кейін "Пышка" 62293, 130 х 875 мм, ағаш сабы бар, топырақты араластырмай кесуге мүмкіндік береді. Өңдеудің бұл түрімен топырақ құнарлылығын сақтай отырып, баяу таусылады. Бойлық иілісі бар жұмыс бөлігі қопсытумен, арамшөптермен және төбешіктермен ғана емес, сонымен қатар арамшөптерді жоюмен де тиімді күреседі. Үш кесу беті шыңдалған және өткір қайралған, бұл тегіс кескішті ауыр топырақта жұмыс істеу үшін оңтайлы етеді. Артықшылықтары Кесетін бөлік орташа көміртекті болаттан жасалған және тотыққан, сондықтан коррозияға ұшырамайды, қайрауға оңай және ұзақ қызмет етеді. Қосымша саңылаулар әртүрлі биіктіктегі адамдарға ыңғайлы жұмыс істеу үшін тұтқаға қатысты жұмыс бөлігінің орнын реттеуге мүмкіндік береді. Сабақ жету қиын жерлерде, мысалы, дәлізде немесе бұталардың жанында жұмыс істеу ыңғайлылығын арттырады. Кесетін бөлікке және тұтқаға қолдан жасаудан қорғау үшін тауарлық белгілер қойылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 0.4 кг |
| Жұмыс бөлігінің ені | 130 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 80 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 875 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.09.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС RU C-RU.АК01.Н.06656-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ООО "ФЛАЙ" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/РОСС RU C-RU.АК01.Н.06656-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Топ | Топырақпен жұмыс істеуге арналған құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 612-Кетпендер, сырғымалар, тегістегіштер, кетмендер |
| Ұзындығы | 875 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | Тот баспайтын болат |
| Аспаптың жалпы ұзындығы | 875 мм |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Штрих-код | 4607090081573 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

