
Тегіс кескіш "Свифт" орташа, 150 х 1420 мм, ағаш сабы, Судога, Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Содан кейін 150 мм жұмыс бөлігі және 1300 мм ағаш тұтқасы бар "Свифт" 62295 кеме кескіші жазғы коттеджде жұмыс істеуге арналған әмбебап құрылғы болып табылады. Ол күшті тамыр жүйесі бар арамшөптерді және биік шөптерді, төбешіктерді және басқа да топырақты өңдеуді жою үшін қолданылады. Екі өткір кескіш жиегі бар сопақ пішінді жұмыс бөлігі ауыр топырақты өңдеуге өте қолайлы. Артықшылықтары Сенімділік және ұзақ мерзімділік — жұмыс бөлігі тот баспайтын болаттан жасалған, кесу жиектері шыңдалған және өткір қайралған. Реттелетін жұмыс бөлігі — көлбеу бұрышын кез келген биіктіктегі адамдарға ыңғайлы жұмыс істеу үшін реттеуге болады. Құрал жұмысқа дайын — тегіс кескіш ағаш, тегістелген тұтқамен бірге жеткізіледі. Тұтқаның ұзындығы 1300 мм — тегіс кескішпен жұмыс істеу ыңғайлы, себебі омыртқаға түсетін жүктеме азаяды. Қолдан жасаудан қорғау — кесу бөлігі мен сабына тауарлық белгілер қойылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 0.7 кг |
| Жұмыс бөлігінің ені | 150 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 80 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1420 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.09.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС RU C-RU.АК01.Н.06656-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ООО "ФЛАЙ" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/РОСС RU C-RU.АК01.Н.06656-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 150 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Топ | Топырақпен жұмыс істеуге арналған құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 612-Кетпендер, сырғымалар, тегістегіштер, кетмендер |
| Ұзындығы | 1420 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | Тот баспайтын болат |
| Аспаптың жалпы ұзындығы | 1420 мм |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Штрих-код | 4607090080118 |
- Бағасы: 3 477 ₸

