
"Лейлек" тегіс кескіш, 160 х 1370 мм, ағаш сабы, Судога, Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
160 мм жұмыс бөлігі және 1300 мм ағаш тұтқасы бар "Лейлек" 62296 кеме кескіші жазғы тұрғындар үшін бау-бақша учаскелерін қоқыссыз өңдеу үшін пайдалы болады. Сопақша жұмыс бөлігі бірден бірнеше мәселені шешуге мүмкіндік береді: төбешіктеу, ойықтарды кесу, қуатты тамыр жүйесі мен биік шөптері бар арамшөптерді жою, топырақты қопсыту. Шыңдалған және өткір қайралған кесу жиектерінің арқасында құрал тығыз топырақпен тиімді күреседі. Артықшылықтары Құралдың сенімділігі мен ұзақ мерзімділігіне тот баспайтын болаттан жасалған жұмыс бөлігінің арқасында қол жеткізіледі. Жұмыс бөлігінің еңісін реттеуге болады, соның арқасында кез келген өлшемдегі адамдарға ұшақ кескішпен жұмыс істеу ыңғайлы. Құрал ыңғайлы пайдалану үшін ағаштан жасалған тегістелген тұтқамен жабдықталған. Тұтқаның ұзындығы 1300 мм, бұл арқадағы жүктемені азайтады және жету қиын жерлерде арамшөптерді жоюға мүмкіндік береді. Қолдан жасаудан қорғау үшін құралдың кесу бөлігінде және тұтқасында сауда белгілері болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 0.7 кг |
| Жұмыс бөлігінің ені | 160 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 80 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1370 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.09.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС RU C-RU.АК01.Н.06656-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ООО "ФЛАЙ" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/РОСС RU C-RU.АК01.Н.06656-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 160 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Топ | Топырақпен жұмыс істеуге арналған құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 612-Кетпендер, сырғымалар, тегістегіштер, кетмендер |
| Ұзындығы | 1370 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | Тот баспайтын болат |
| Аспаптың жалпы ұзындығы | 1370 мм |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Штрих-код | 4607090080170 |
- Бағасы: 2 574 ₸

