
Металлға арналған бұрғы, 2 мм, Р6М5.2 дана Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 72203 металл бұрғысы P6M5 болаттан жасалған, 2 дана. қаптамада, 118 градус қайрау бұрышы бар және қара және ауыр металдарда, соның ішінде болатта, шойында және қатты қолада диаметрі 2,0 мм тесіктерді жасауға мүмкіндік береді. Бұрғы басқа P6M5 болат үлгілерімен салыстырғанда ең тиімді бағамен ерекшеленеді. Монтаждау-монтаждау жұмыстары үшін пайдаланылады, тұрмыста пайдалы болады.Артықшылықтарыбұрғы вольфрам мен молибденмен легирленген жоғары жылдамдықты болаттан жасалған, сондықтан динамикалық жүктемелерге және қызып кетуге төзімді.Кесу жиектерінің қаттылығы 62-64 HRC, сондықтан қайрауды ұзақ уақыт ұстайды.Жылтыратылған беттің арқасында бұрғылаудың тесік қабырғаларына үйкелісі азаяды және жоңқалардың қорғасыны жақсарады.Цилиндрлік саңылау кез келген түрдегі патрондарға сәйкес келеді.Құрал сынақтан сәтті өтті, бұл оның техникалық талаптарға сәйкестігін растайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| сағақтың түрі | Цилиндрлік |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 7 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 180 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 50 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.01 кг |
| Топ | Металлға арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 722-Сверла по металлу "СИБРТЕХ" с цилиндрическим хвостовиком |
| Біліктің диаметрі | 2 |
| Ұзындығы | 49 мм |
| Қайрау | 118 град |
| Дәлдік сыныбы | B |
| Пәндер саны | 2 |
| Өңдеу материалы | металл |
| Жұмыс ұзындығы | 24 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996128597 |
- Бағасы: 202 ₸

