
Металлға арналған бұрғы, 13 мм, Р6М5 Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
P6M5 болаттан жасалған Sibrtech 72281 металл бұрғысы 118 градус қайрау бұрышына ие және қара және ауыр металдарда, соның ішінде болатта, шойында және қатты қолада диаметрі 13,0 мм тесіктер жасауға мүмкіндік береді. Бұрғы басқа P6M5 болат үлгілерімен салыстырғанда ең тиімді бағамен ерекшеленеді. Монтаждау-монтаждау жұмыстары үшін пайдаланылады, тұрмыста пайдалы болады.Артықшылықтарыбұрғы вольфрам мен молибденмен легирленген жоғары жылдамдықты болаттан жасалған, сондықтан динамикалық жүктемелерге және қызып кетуге төзімді.Кесу жиектерінің қаттылығы 62-64 HRC, сондықтан қайрауды ұзақ уақыт ұстайды.Жылтыратылған беттің арқасында бұрғылаудың тесік қабырғаларына үйкелісі азаяды және жоңқалардың қорғасыны жақсарады.Цилиндрлік саңылау кез келген түрдегі патрондарға сәйкес келеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| сағақтың түрі | Цилиндрлік |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 13 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 230 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 50 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.104 кг |
| Топ | Металлға арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 722-Сверла по металлу "СИБРТЕХ" с цилиндрическим хвостовиком |
| Біліктің диаметрі | 13 |
| Ұзындығы | 151 мм |
| Қайрау | 118 град |
| Дәлдік сыныбы | B |
| Өңдеу материалы | металл |
| Жұмыс ұзындығы | 101 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996128818 |
- Бағасы: 1 477 ₸

