
Егін жинауға арналған шелек, 4 л, иық бауы бар, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 67504 иық бауы бар егін жинауға арналған шелек, 4 литр, елде жидектерді, көкөністер мен жемістерді жинауға пайдалы. Оны иыққа немесе мойынға баумен іліп қоюға болады, бұл еңкеймей-ақ екі қолмен жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Жартылай шеңберлі пішінінің арқасында шелек денеге ыңғайлы орналасады, сондықтан ол толық жүктелген кезде де ыңғайсыздық тудырмайды. Артықшылықтары Шелек полипропиленнен жасалған, беріктігімен, зақымдануға және күн сәулесінің әсеріне төзімділігімен ерекшеленеді. Белдік полиэфирден жасалған, бұл оның тозуға төзімділігін арттырады. Шелектің беті тегіс, сондықтан оны кірден оңай жууға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 127 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 295 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 09.06.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС RU Д-RU.НВ11.В.01040-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "СЕРТИФИКАТТАУ" ЖШС ОЖ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/РОСС RU Д-RU.НВ11.В.01040-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 212 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.2 кг |
| Сыйымдылығы | 4 л |
| Ыдыстың биіктігі | 127 мм |
| Жоғарғы жиек бойынша габариттер | 295 х 212 мм |
| Топ | Су құйғыштар, қол жуғыштар, пластмасса шелектер |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 6752-Егін жинауға арналған шелектер, ыдыстар |
| Сыйымдылық материалы | полипропилен |
| Баудың, тұтқалардың материалы | полиэстер |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Штрих-код | 4606800058614 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

