
Икемді аса төзімді шелек, 14 л, жасыл, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Көлемі 14 литр болатын ауыр салмақты икемді Sibrtech 67501 жасыл шелек елде, құрылыста, балық аулауда, күнделікті өмірде пайдалы. Онда суаруға арналған суды, жөндеуге арналған сусымалы материалдарды тасымалдауға, ерітінділерді илеуге, жем-шөпті сақтауға және егін жинауға болады. Артықшылықтары Шелек берік, тозуға төзімді және өте икемді полиэтиленнен жасалған, сондықтан иілу жүктемелерінен және коррозиялық ортаның әсерінен бұзылмайды. Беріктігі жоғары екі тұтас құйылған тұтқа ыңғайлы ұстауды қамтамасыз етеді және шелекті тасымалдауды жеңілдетеді. Ішкі беті тегіс болғандықтан, шелекті жуу және тазалау оңай.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түсі | Жасыл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 280 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 360 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 09.06.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС RU Д-RU.НВ11.В.01040-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "СЕРТИФИКАТТАУ" ЖШС ОЖ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/РОСС RU Д-RU.НВ11.В.01040-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 330 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.35 кг |
| Сыйымдылығы | 14 л |
| Ыдыстың биіктігі | 235 мм |
| Жоғарғы жиек бойынша габариттер | D 325 мм |
| Топ | Су құйғыштар, қол жуғыштар, пластмасса шелектер |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 675-Лейки, рукомойники, ведра пластмассовые |
| Сыйымдылық материалы | Полиэтилен |
| Баудың, тұтқалардың материалы | полиэтилен |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Штрих-код | 4606800058621 |
- Бағасы: 1 675 ₸

