
Бақшаға арналған құралдар жиынтығы, полипропилен, 4 дана, Ресей, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad 62907 полипропиленнен жасалған бау-бақша құралдарының жинағы 4 бөліктен тұрады және топырақты қазуға, қопсытуға және тегістеуге, сондай-ақ ұсақ қоқыстарды жинауға және отырғызуға арналған. Жиынтықтың барлық элементтері ультракүлгін сәулелердің әсеріне және ылғалға төзімді созылғыш полипропиленнен жасалған, сондықтан олар ұзақ уақыт қызмет етеді. Құралдардың салмағы аз болғандықтан, олармен ұзақ уақыт жұмыс істеу ыңғайсыздықты тудырмайды. Жинақ бақша мен көкөніс бақшасындағы өсімдіктерге күтім жасау үшін пайдалы. Шөміш қалақтарындағы қатайтқыштардың артықшылықтары олардың жүктемелерге төзімділігін арттырады. Әрбір шөміштің кенепте өлшеуіш шкаласы бар, бұл өсімдіктерді белгілі бір тереңдікте отырғызуды жеңілдетеді. Барлық құралдар тұтас құйылған корпусқа ие, сондықтан жоғары механикалық беріктігімен ерекшеленеді. Сүйір тістерінің арқасында шанышқы мен жыртқыштың тығыз топыраққа да енуі оңай. Аспалы саңылаулар құралдарды сақтауды жеңілдетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.114 г |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 270 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 170 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Бақшаға арналған құралдар жиынтығы |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 630-Бақшаға арналған құралдар жиынтығы |
| Жиынтықтағы заттар саны | 4 |
| Жұмыс бөлігінің материалы | полипропилен |
| Тұтқаның материалы | Полипропилен |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Серия | Nylon |
| Жиынтықтың құрамы | кең қонатын қалақ - 1 дана, тар қонатын қалақ - 1 дана, бес тісті жыртқыш1 дана, қонатын шанышқы - 1 дана. |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Жұмыс бөлігінің түсі | жасыл |
| Штрих-код | 4606800059659 |
- Бағасы: 890 ₸

