
Тырма, тот баспайтын болат, 290 х 1300 мм, 12 бұралған тіс, ағаш сабы, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 1300 мм және ені 290 мм, 12 бұралған тістері бар Сибртех 61754 тот баспайтын болаттан жасалған тырма саяжайға күтім жасау үшін таптырмас құрал. Олар топырақты қопсытуға және тегістеуге қызмет етеді. Қалыңдатылған профилі бар тістер құралдың сенімділігін арттырады. Артықшылықтары Жұмыс бөлігі мен тулейка берік тот баспайтын болаттан жасалған, бұл құралдың сенімді және берік екенін білдіреді. Тулейка негізге екі тойтармамен бекітіледі, бұл құрылымның беріктігін арттырады. Ұштары ұштары бар бұралған тістер топырақты оңай кесіп тастайды, тіпті жоғары жүктеме кезінде де жоғары сапалы аэрацияны қамтамасыз етеді. Тырма ағаш тұтқаға орнатылған және пайдалануға толығымен дайын.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 0.97 кг |
| Тістердің саны | 12 |
| Жұмыс бөлігінің ені | 290 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 100 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1300 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 290 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Тырма |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 616-Тік қайырмалар |
| Ұзындығы | 1300 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | Тот баспайтын болат |
| Тұтқа материалы | қатты ағаш |
| Тістердің қимасы | бұралған тіс |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Штрих-код | 4606800059710 |
- Бағасы: 2 926 ₸

