
Тырма, тот баспайтын болат, 340 мм, 14 бұралған тіс, тұтқасы жоқ, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 61759 тот баспайтын болаттан жасалған 14 бұралған тістері және ені 340 мм, тұтқасы жоқ тырма жазғы коттеджге күтім жасау үшін таптырмас құрал. Олар топырақты қопсытуға және тегістеуге қызмет етеді. Қалыңдатылған профилі бар тістер құралдың сенімділігін арттырады. Артықшылықтары Жұмыс бөлігі мен тулейка берік тот баспайтын болаттан жасалған, бұл құралдың сенімді және берік екенін білдіреді. Тулейка негізге екі тойтармамен бекітіледі, бұл құрылымның беріктігін арттырады. Ұштары ұштары бар бұралған тістер топырақты оңай кесіп тастайды, тіпті жоғары жүктеме кезінде де жоғары сапалы аэрацияны қамтамасыз етеді. Құралды бойыңызға қарай реттеу арқылы ең қолайлы сабақты таңдауға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 0.41 кг |
| Тістердің саны | 14 |
| Жұмыс бөлігінің ені | 340 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 100 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 105 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 340 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Тырма |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 616-Тік қайырмалар |
| Тулейканың диаметрі | 30 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | Тот баспайтын болат |
| Тістердің қимасы | бұралған тіс |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Штрих-код | 4606800059727 |
- Бағасы: 2 265 ₸

