
Шанышқылы күрек, тот баспайтын болат, 215 х 265 х 1450 мм, ағаш сабы, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
215 x 265 x 1450 мм ағаш тұтқасы бар тот баспайтын болаттан жасалған Sibrtech 61467 штык күрегі жер жұмыстарын жүргізуге арналған. Бұл құрылысшыларға траншеялар мен шұңқырларды қазу үшін пайдалы болады, сонымен қатар бағбандарға көкөніс бақшасын қазу үшін пайдалы болады. Жұмыс пышағының үстіңгі жиегі жұмысты жеңілдететін дөңгелек пішінге ие, өйткені күрек жерге оңай енеді. Артықшылықтары Күректің сенімділігі мен коррозияға төзімділігін тот баспайтын болат қамтамасыз етеді, одан жасалған болат және қосымша шынықтыру. Күрек тұтас құбырлы тюльмен және сына тәрізді төсеммен жабдықталған, соның арқасында оның сынуға төзімділігі жоғары. Пышақты тұтқаға бекіту өздігінен бұрап тұратын бұрандалар арқылы жүзеге асырылады, сондықтан ол мықтап бекітіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 1.5 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1450 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 11.07.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | № 43-АГ78-71 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ФБУ "Нижний Новгород облысындағы стандарттау, метрология және тестілеудің мемлекеттік аймақтық орталығы." |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/№ 43-АГ78-71.pdf |
| _пакеттегі ені | 215 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Топырақпен жұмыс істеуге арналған құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 614-Күректер |
| Ұзындығы | 1450 мм |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 265 мм |
| Құрылым | жиналмайтын |
| Тұтқаны бекіту | өздігінен бұрап тұратын бұрандалар |
| Жұмыс бөлігінің материалы | Тот баспайтын болат |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Жұмыс бөлігінің ені | 215 мм |
| Штрих-код | 4606800059741 |
- Бағасы: 3 184 ₸

