
Еденді сыпыруға арналған пластмасса щетка, 270 мм, "Classic" көгілдір қылшықты, тұтқасы бар, 120 см, D 22 мм Elfe
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пластикалық щетка Elfe Classic 93544 ұзындығы 27 мм, сабы ұзындығы 120 см және диаметрі 22 мм, көгілдір қылшықтары бар, — еденді сыпыруға арналған тазалау құралдары. Паркет, линолеум, ламинат, плитка және басқа еден жабындарына жарамды. Ұзындығы 120 см сабы жинау кезінде майыспауға мүмкіндік береді, бұл омыртқаға түсетін жүктемені азайтады. Қылқалам тұрмыстық және кәсіби қажеттіліктер үшін қолданылады.Артықшылықтарыжоғары сапалы тың полипропиленнен жасалған суық судың беріктігі мен беріктігі бар.Төзімді полимерлі материалдан жасалған қылшықтар тозуға төзімді және пішінге жақсы төзімді, сондықтан щетка жоғары өнімділік ресурсына ие.Қылшықтардың шоғырлары негізге мықтап бекітілген, сондықтан тазалау кезінде түктер түсіп кетпейді.Қылшықтардың ұштары үлпілдек, сондықтан щетка шаң мен ұсақ қоқыстарды бетін сызатпай тиімді түрде кетіреді.Болат сабы сынуға төзімді, бұл тауарлық-материалдық құндылықтардың қызмет ету мерзімін ұзартады.Сабақ жіпке бекітіледі, сондықтан жұмыс кезінде щеткадан секірмейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Elfe |
| Түсі | Көгілдір |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 320 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1280 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.01.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 1173-Ө |
| _сертификат_сертификаттау органы | ООО "ЦПС" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/1173-РП.pdf |
| _пакеттегі ені | 80 мм |
| Бренд | ELFE |
| Салмақ | 0.421 кг |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 933-Щеткалар, шөміштер |
| Тұтқаның ұзындығы | 1200 қараңыз |
| Қылқаламның ұзындығы | 270 мм |
| Тулейканың материалы | сталь |
| Қылшық материалы | PET |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Төлейка | бұрандасы бар түзу |
| Қылшықтардың түсі | көгілдір |
| Штрих-код | 4606800056382 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

