
Кілемдерді тазалауға арналған "Shrober" пластмасса щеткасы 270 мм, Elfe әк қылы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Кілемдерді тазалау үшін ұзындығы 27 см, әк қылшықтары бар Elfe Shrober 93548 пластмасса щеткасы қолданылады. Ұзындығы 25 мм қатты қылшықтар қаданың биіктігіне қарамастан жабынды тиімді тазартады. Сабақ бөлек сатып алынады, үйлесімді үлгілері — 93524, 93526, 93525, 93527. Тазалау кезінде щетка ыңғайлы болады.Артықшылықтарыщетка корпусы берік және берік, себебі ол жоғары сапалы тың полипропиленнен жасалған.Қылшықтар төсемнен түспейді, өйткені олар төсемге мықтап бекітілген.Қылқалам ұзаққа созылады, өйткені берік полимерлі материалдан жасалған қада пішінін жақсы сақтайды және тозуға төзімді.Тулейка бұрандалы бекітпенің арқасында тұтқаға мықтап жалғанады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Elfe |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 69 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 285 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.01.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 1173-Ө |
| _сертификат_сертификаттау органы | ООО "ЦПС" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/1173-РП.pdf |
| _пакеттегі ені | 52 мм |
| Бренд | ELFE |
| Салмақ | 0.19 кг |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 933-Щеткалар, шөміштер |
| Қылқаламның ұзындығы | 270 мм |
| Тулейканың материалы | ударопрочный пластик |
| Қылшық материалы | PET |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Төлейка | под углом с резьбой |
| Қылшықтардың түсі | ашық жасыл |
| Штрих-код | 4606800056504 |
- Бағасы: 560 ₸

