
Кілемдерді тазалауға арналған "Shrober" пластмасса щеткасы 270 мм, қызғылт қылшықты Elfe
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
"Shrober" щеткасы кілем жабындарын қаданың кез келген биіктігімен тазалауға арналған. Қалып жоғары сапалы бастапқы полипропиленнен жасалған. Қылшықтар жоғары сапалы талшық шикізатының арқасында щетка корпусына мықтап бекітіледі, тозуға төзімділігін арттырады және пішінін тамаша ұстайды. Кесінділермен бірге пайдалану ұсынылады арт. 93524, 93526, 93525, 93527. Артықшылықтары: тозуға төзімділігі жоғары қылшықтар пішінін сақтайды
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Elfe |
| Түсі | Қызғылт |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 280 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.01.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 1173-Ө |
| _сертификат_сертификаттау органы | ООО "ЦПС" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/1173-РП.pdf |
| _пакеттегі ені | 50 мм |
| Бренд | ELFE |
| Салмақ | 0.19 кг |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 933-Щеткалар, шөміштер |
| Қылқаламның ұзындығы | 270 мм |
| Тулейканың материалы | ударопрочный пластик |
| Қылшық материалы | PET |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Төлейка | под углом с резьбой |
| Қылшықтардың түсі | розовый |
| Штрих-код | 4606800056511 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

