
Кілемдерді тазалауға арналған "Shrober" пластмасса щеткасы 270 мм, әк қылшығы, сабы бар, 120 см, D 22 мм Elfe
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Кілемдерді тазалау үшін ұзындығы 27 см, ұзындығы 120 см және диаметрі 22 мм тұтқасы бар, әк қылшықтары бар Elfe Shrober 93551 пластик щеткасы қолданылады. Ұзындығы 25 мм қатты қылшықтар қаданың биіктігіне қарамастан жабынды тиімді тазартады. Ұзындығы 120 см сабақ омыртқаға түсетін жүктемені азайтуға мүмкіндік береді, өйткені еңкейу қажеттілігін жояды. Тазалау кезінде щетка ыңғайлы болады.Артықшылықтарыщетка корпусы берік және берік, себебі ол жоғары сапалы тың полипропиленнен жасалған.Қылшықтар төсемнен түспейді, өйткені олар төсемге мықтап бекітілген.Қылқалам ұзаққа созылады, өйткені берік полимерлі материалдан жасалған қада пішінін жақсы сақтайды және тозуға төзімді.Тұтқа сынуға төзімді, себебі ол болаттан жасалған.Тулейка бұрандалы бекітпенің арқасында тұтқаға мықтап жалғанады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Elfe |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1600 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.01.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 1173-Ө |
| _сертификат_сертификаттау органы | ООО "ЦПС" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/1173-РП.pdf |
| _пакеттегі ені | 50 мм |
| Бренд | ELFE |
| Салмақ | 0.329 кг |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 933-Щеткалар, шөміштер |
| Тұтқаның ұзындығы | 1200 қараңыз |
| Қылқаламның ұзындығы | 270 мм |
| Тулейканың материалы | сталь |
| Қылшық материалы | PET |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Төлейка | под углом с резьбой |
| Қылшықтардың түсі | розовый |
| Штрих-код | 4606800056535 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

