
Кілемдерді тазалауға арналған "Shrober" пластмасса щеткасы 270 мм, қызғылт қыл, сабы бар, 120 см, D 22 мм Elfe
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
"Shrober" щеткасы кілем жабындарын қаданың кез келген биіктігімен тазалауға арналған. Қалып жоғары сапалы бастапқы полипропиленнен жасалған. Қылшықтар жоғары сапалы талшық шикізатының арқасында щетка корпусына мықтап бекітіледі, тозуға төзімділігін арттырады және пішінін тамаша ұстайды. Айналмалы аспасы бар пластикалық тығынмен жабдықталған тұтқамен жабдықталған. Артықшылықтары: тозуға төзімділігі жоғары қылшықтар пішінін сақтайды
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Elfe |
| Түсі | Қызғылт |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 270 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1600 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.01.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 1173-Ө |
| _сертификат_сертификаттау органы | ООО "ЦПС" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/1173-РП.pdf |
| _пакеттегі ені | 50 мм |
| Бренд | ELFE |
| Салмақ | 0.333 кг |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 933-Щеткалар, шөміштер |
| Тұтқаның ұзындығы | 1200 қараңыз |
| Қылқаламның ұзындығы | 270 мм |
| Тулейканың материалы | сталь |
| Қылшық материалы | PET |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Төлейка | под углом с резьбой |
| Қылшықтардың түсі | көгілдір |
| Штрих-код | 4606800056542 |
- Бағасы: 1 035 ₸

