
Сыпырғыш щетка 270 мм, көгілдір қылшықтар Elfe
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 270 мм, көгілдір қылшықтары бар Elfe 93553 сыпырғыш щеткасы шағын аумақтың бетіндегі қоқыс пен шаңды тез тазалауға мүмкіндік береді. Тұтқа корпусқа бұрышта орналасқан және щетканы ұстауға ыңғайлы. Түгендеу кеңседе, қоймада, өндірістік үй-жайларда, сондай-ақ үйде немесе саяжайда тазалау үшін пайдалы болады.Артықшылығытор ұзақ уақыт пайдалануға арналған — полимерлі материалдан жасалған қылшықтар тозуға төзімді және пішінін жақсы ұстайды.Түктер корпустан түспейді — қылшықтардың шоғырлары қалыпқа мықтап бекітілген.Қылқаламды іліп қоюға болады — тұтқада бұл үшін тесік қарастырылған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Elfe |
| Түсі | Көгілдір |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 300 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.01.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 1173-Ө |
| _сертификат_сертификаттау органы | ООО "ЦПС" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/1173-РП.pdf |
| _пакеттегі ені | 65 мм |
| Бренд | ELFE |
| Салмақ | 0.12 кг |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 933-Щеткалар, шөміштер |
| Қылқаламның ұзындығы | 270 мм |
| Корпус материалы | Соққыға төзімді пластик |
| Қылшық материалы | PET |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800056559 |
- Бағасы: 344 ₸

