
Еденді сыпыруға арналған пластмасса щетка "Lux", 230 мм, сабы жоқ, қызғылт қылшықты Elfe
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
"Lux" щеткасы еден жабындарының әртүрлі түрлерін (паркет, ламинат, плитка, линолеум және т.б.) құрғақ тазалауға арналған. Блоктың ыңғайлы еңкею бұрышы щетканың жұмыс ауқымын арттырады, бұл бетінің ауданы бойынша айтарлықтай үлкенін тазалауға мүмкіндік береді. Қалып жоғары сапалы бастапқы полипропиленнен жасалған. Қылшықтар жоғары сапалы талшық шикізатының арқасында щетка корпусына мықтап бекітіледі, тозуға төзімділігін арттырады және пішінін тамаша ұстайды. Үлпілдек қылшық ұштары ұсақ қоқыстарды жинау процесін жеңілдетеді. Кесінділермен бірге пайдалану ұсынылады арт. 93524, 93526, 93525, 93527. Артықшылықтары: тозуға төзімділігі жоғары қылшықтар пішінін сақтайды жастықшаның ыңғайлы еңкею бұрышы нәзік тазалау, еденді сызатпайды
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Elfe |
| Түсі | Қызғылт |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 220 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 300 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.01.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 1173-Ө |
| _сертификат_сертификаттау органы | ООО "ЦПС" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/1173-РП.pdf |
| _пакеттегі ені | 40 мм |
| Бренд | ELFE |
| Салмақ | 0.223 кг |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 933-Щеткалар, шөміштер |
| Қылқаламның ұзындығы | 230 мм |
| Тулейканың материалы | пластмасса |
| Қылшық материалы | PET |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Төлейка | жіппен |
| Қылшықтардың түсі | розовый |
| Штрих-код | 4606800056450 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

