
Еденді сыпыруға арналған пластмасса щетка "Lux", 230 мм, көгілдір қылшықты, тұтқасы бар, 120 см, D 22 мм Elfe
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пластикалық щетка Elfe Lux 93559 ұзындығы 23 см, сабы ұзындығы 120 см және диаметрі 22 мм, көгілдір қылшықтары бар, плитка, паркет, ламинат, линолеум және басқа материалдармен еденді сыпыру үшін қолданылады. Үлпілдек ұштары бар қылшықтар тіпті ең кішкентай қоқыстарды кетіреді және бетінде сызаттар қалдырмайды. Қылқалам тұтқамен жабдықталған, сондықтан оны бөлек сатып алудың қажеті жоқ. Тұтқаның ұзындығы 120 см, бұл егін жинау кезінде еңкеймеуге мүмкіндік береді. Қылқалам тазалау шеберлеріне пайдалы болады, сонымен қатар күнделікті өмірде пайдалы болады.Артықшылықтарықайнатқыштың өңделетін учаскенің көлемін ұлғайтуға мүмкіндік беретін арнайы пішіні бар.Корпус жоғары сапалы бастапқы полипропиленнен жасалған, бұл оның жоғары беріктігін қамтамасыз етеді.Төзімді полимерлі материалдан жасалған қада жоғары тозуға төзімділік пен серпімділікке ие, бұл түгендеудің қызмет ету мерзімін ұзартады.Түк шоғырлары төсемге мықтап бекітілген, сондықтан щетка ауыр пайдалануға төтеп бере алады.Сабақ болаттан жасалған және тіпті жоғары жүктеме кезінде де сынбайды.Бұрандалы қосылымның арқасында тұтқа тұтқаға мықтап бекітіледі.ЖҚҚ байланысы арқылы тұтқа тұтқаға мықтап бекітіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Elfe |
| Түсі | Көгілдір |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1360 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.01.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 1173-Ө |
| _сертификат_сертификаттау органы | ООО "ЦПС" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/1173-РП.pdf |
| _пакеттегі ені | 40 мм |
| Бренд | ELFE |
| Салмақ | 0.35 кг |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 933-Щеткалар, шөміштер |
| Тұтқаның ұзындығы | 1200 қараңыз |
| Қылқаламның ұзындығы | 230 мм |
| Тулейканың материалы | сталь |
| Қылшық материалы | PET |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Төлейка | жіппен |
| Қылшықтардың түсі | көгілдір |
| Штрих-код | 4606800056467 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

