
Еденді сыпыруға арналған пластмасса щетка "Combi", 270 мм, Elfe тұтқасынсыз
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Еденді сыпыру үшін сабы жоқ, ұзындығы 27 мм Elfe Combi 93562 пластмасса щеткасы қолданылады. Ұзындығы 95 мм қылшықтар кез келген жабыннан, соның ішінде қатты ағаштан, плиткадан, линолеумнан және ламинаттан шаң мен ұсақ қоқыстарды кетіруде тиімді. Қылшықтардың үлпілдек ұштары еденді сызатпайды. Сабақ бөлек сатып алынады, үйлесімді үлгілері — 93524, 93526, 93525, 93527.Артықшылықтарытөзімділік — жоғары сапалы бастапқы полипропиленнен жасалған төсем зақымдануға төзімді.Жоғары сапа — қылшықтар пішінін жоғалтпайды және түбінен түспейді.Төзімділік — төзімді синтетикалық материалдан жасалған қада тозуға төзімді.Сенімділік — сабы болаттан жасалған.Мықты байланыс — тұтқа жіптің көмегімен тұтқаға бекітіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Elfe |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 105 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.01.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 1173-Ө |
| _сертификат_сертификаттау органы | ООО "ЦПС" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/1173-РП.pdf |
| _пакеттегі ені | 270 мм |
| Бренд | ELFE |
| Салмақ | 0.268 кг |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 933-Щеткалар, шөміштер |
| Қылқаламның ұзындығы | 270 мм |
| Тулейканың материалы | ударопрочный пластик |
| Қылшық материалы | PET |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Төлейка | бұрандасы бар түзу |
| Қылшықтардың түсі | салатовый, бирюзовый |
| Штрих-код | 4606800056412 |
- Бағасы: 611 ₸

