
Сыпырғыш щетка "Combi", 270 мм Elfe
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 270 мм Elfe "COMBI" 93563 сыпырғыш щеткасы кішкене беттегі шаң мен қоқысты тез кетіруге мүмкіндік береді. Ұштарында үлпілдек қылшықтардың арқасында ұсақ қоқыстармен сәтті күреседі. Жұмыс бөлігіне бұрышта орналасқан тұтқаны ұстауға ыңғайлы. Қылқалам үйде, саяжайда, кеңседе, қоймада пайдалы.АртықшылықтаРышаш бумалары корпуста мықтап бекітілген және тазаланатын бетке түспейді.Төзімді полимерлі материалдан жасалған қылшықтар тозуға және пішінге төзімділікті арттырды, сондықтан щетка ұзақ уақыт қызмет етеді.Тұтқада саңылау бар, бұл ілулі сақтауды ұйымдастыруға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Elfe |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 70 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 280 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.01.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 1173-Ө |
| _сертификат_сертификаттау органы | ООО "ЦПС" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/1173-РП.pdf |
| _пакеттегі ені | 40 мм |
| Бренд | ELFE |
| Салмақ | 0.12 кг |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 933-Щеткалар, шөміштер |
| Қылқаламның ұзындығы | 270 мм |
| Корпус материалы | Соққыға төзімді пластик |
| Қылшық материалы | PET |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Түсі | көгілдір, әк жасыл |
| Штрих-код | 4606800056580 |
- Бағасы: 344 ₸

