
Еденді сыпыруға арналған пластмасса щетка, 270 мм, "Combi" сапты 120 см, D 22 мм Elfe
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Еденді сыпыру үшін ұзындығы 120 см және диаметрі 22 мм тұтқасы бар ұзындығы 27 мм Elfe Combi 93564 пластик щеткасы қолданылады. Ұзындығы 95 мм қылшықтар кез келген жабыннан, соның ішінде қатты ағаштан, плиткадан, линолеумнан және ламинаттан шаң мен ұсақ қоқыстарды кетіруде тиімді. Қылшықтардың үлпілдек ұштары еденді сызатпайды. Қылқалам тұтқамен бірге келеді, сондықтан оны бөлек сатып алудың қажеті жоқ. Тұтқаның ұзындығы 120 см, бұл омыртқаға түсетін жүктемені азайтады.Артықшылықтарытөзімділік — жоғары сапалы бастапқы полипропиленнен жасалған төсем зақымдануға төзімді.Жоғары сапа — қылшықтар пішінін жоғалтпайды және түбінен түспейді.Төзімділік — төзімді синтетикалық материалдан жасалған қада тозуға төзімді.Сенімділік — сабы болаттан жасалған.Мықты құрастыру — тұтқа тулейкаға бұрандалы жалғау арқылы бекітіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Elfe |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1340 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.01.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 1173-Ө |
| _сертификат_сертификаттау органы | ООО "ЦПС" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/1173-РП.pdf |
| _пакеттегі ені | 310 мм |
| Бренд | ELFE |
| Салмақ | 0.435 кг |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 933-Щеткалар, шөміштер |
| Тұтқаның ұзындығы | 1200 қараңыз |
| Қылқаламның ұзындығы | 270 мм |
| Тулейканың материалы | сталь |
| Қылшық материалы | PET |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Төлейка | бұрандасы бар түзу |
| Қылшықтардың түсі | салатовый, бирюзовый |
| Штрих-код | 4606800056429 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

