
Әмбебап щетка 140 х 60 мм, көгілдір қылшықты Elfe
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Көлемі 140 х 60 мм, көгілдір қылшықтары бар әмбебап Elfe 93565 щеткасы шаруашылық-тұрмыстық жұмыстар үшін пайдаланылады. Тоқыма бұйымдарын да, қатты беттерді де тазалауға жарамды. Бұл әртүрлі үй-жайларды тазалауға пайдалы болады, үйде немесе елде пайдалы болады.Артықшылықтарытозуға төзімді синтетикалық материалдан жасалған жел жоғары жұмыс ресурсына ие.Қылшықтардың ұштары үлпілдек, сондықтан щетка нәзік тазалауды қамтамасыз етеді.Саусақ асты ойықтары бар эргономикалық тұтқа қолға ыңғайлы орналасады, сонымен қатар саусақтарды жарақаттанудан және жуғыш заттармен жанасудан қорғайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Elfe |
| Түсі | Көгілдір |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 85 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 180 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.01.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 1173-Ө |
| _сертификат_сертификаттау органы | ООО "ЦПС" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/1173-РП.pdf |
| _пакеттегі ені | 80 мм |
| Бренд | ELFE |
| Салмақ | 0.13 кг |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 933-Щеткалар, шөміштер |
| Корпус материалы | Соққыға төзімді пластик |
| Қылшық материалы | PET |
| Өлшем | 140 х 60 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800056597 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

