
Қолғаптар мақта, меланж, 10 сынып Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Меланж түсті 67788 трикотаж қолғаптары, 10 класты тоқыма, қолды кірден, мозолейден, қажалудан қорғайды, сондықтан жөндеу жұмыстарын жүргізгенде, құрылыс алаңында, бақшада пайдалы болады. Жіңішке жіптердің арқасында бұйымдар қолдың сезімталдығын және саусақтардың қозғалу еркіндігін төмендетпейді, соның арқасында оларда нақты жұмыстарды орындауға болады. Артықшылықтары Ыңғайлы жұмыс — қолғаптар полиэфирлі жіп қосылған дем алатын, гипоаллергенді, жанасуға жағымды мақта матадан жасалған. Бірнеше рет пайдалану — матаны кірден және дақтардан тазалау оңай. Серпімді манжеттер — қолғаптар білекке мықтап бекітіледі және сырғып кетпейді. Жоғары сапа — бұйымдар кеден одағының КО ТР 019/2011 техникалық регламентінің талаптарына толық сәйкес келеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Ұзындығы | 220 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 225 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 16.11.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-RU.АВ29.В.50023 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ТРАНСКОНСАЛТИНГ" ЖШҚ ("ЛСМ") |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/RU Д-RU.АВ29.В.50023.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 34 кг |
| Топ | Киім, аяқ киім, қолды қорғау |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 6822-Перчатки "Русский инструмент" 10 класс |
| Тоқу сыныбы | 10 |
| Жіптердің саны | 4 |
| Материал | Мақта |
| Негіз материалы | смесовая пряжа |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Түсі | Меланж |
| Ені | 105 мм |
| Штрих-код | 4606800058447 |
- Бағасы: 80 ₸

