
Қолғаптар х/б, меланж, ПВХ жабыны, "Нүкте", 10 класс Қазақстан
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Трикотаж қолғаптар 67789 10 класты тоқылған, меланж түсті, ПВХ жабыны бар "Нүкте" қолдың жарақаттануын және ластануын болдырмайды, сондықтан құрылыс, бау-бақша, жөндеу және басқа жұмыстар кезінде қолданылады. Олар дәлдік пен дәлдікті қажет ететін жағдайларда пайдалану үшін оңтайлы, себебі олар саусақтардың қозғалысын шектемейді және жоғары сезімталдықты қамтамасыз етеді. Артықшылықтары Полиэфирлі жіп қосылған дем алатын, гипоаллергенді мақта мата қолғаптардың ыңғайлы жұмысын қамтамасыз етеді. Қолғаптардың алақан бөлігіндегі нүктелі ПВХ-жабыны сырғып кетуден сақтай отырып, құралмен және әртүрлі пішіндегі бөлшектермен сенімді ұстауға кепілдік береді. Қолғаптарды қайта пайдалануға болады, себебі олар кірден оңай тазаланады. Серпімді манжеттер қолғаптардың сырғып кетуіне жол бермейді, оларды білектеріңізге мықтап бекітеді. Қолғаптар кеден одағының КО ТР 019/2011 техникалық регламенттеріне сәйкес жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Салмақ | 43 г |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 220 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 16.11.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-RU.АВ29.В.50023 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ТРАНСКОНСАЛТИНГ" ЖШҚ ("ЛСМ") |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/RU Д-RU.АВ29.В.50023.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Топ | Киім, аяқ киім, қолды қорғау |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 6822-Перчатки "Русский инструмент" 10 класс |
| Ұзындығы | 220 мм |
| Тоқу сыныбы | 10 |
| Жіптердің саны | 4 |
| Материал | Мақта |
| Негіз материалы | смесовая пряжа |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жағу түрі | поливинилхлорид |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Ені | 105 мм |
| Штрих-код | 4606800058454 |
- Бағасы: 94 ₸

