
Бензин генераторы GE 4500, 4.5 кВТ, 220 В/50 Гц, 25 л, қолмен іске қосу Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
DENZEL брендінің генераторы - бұл кемпингті, жылжымалы сауда нүктесін, саяжайды энергиямен қамтамасыз етуге қабілетті шағын электр станциясы. Генератор тұрмыстық электр желісін пайдалану мүмкіндігі болмаған жағдайда әртүрлі электр тұтынушыларын (тұрмыстық техника, электр құралдары, жарықтандыру құрылғылары және т.б.) автономды электрмен жабдықтауға арналған. Генератор май деңгейі төмен болған кезде қорғаныс жүйесімен жабдықталған. Жүйе май деңгейі ең төменгі деңгейден төмен болғанда қозғалтқышты автоматты түрде тоқтатады. Қозғалтқышты қажетті деңгейге дейін май қосқаннан кейін қайта іске қосуға болады. Генератор шамадан тыс жүктемеден қорғаумен жабдықталған, генератор есептелген жүктемеден асып кеткен кезде оны өшіреді. Автоматты кернеу реттегіші (AVR) қосылған жүктеме негізінде қажетті кернеуді сақтайды. Электр құрылғыларын қосу үшін генератор екі IP44 розеткасымен жабдықталған. Шығу кернеуін бақылау үшін алдыңғы панельде вольтметр орнатылған. Жанармай деңгейін бақылау үшін жанармай багында жанармай өлшегіш орнатылған. Генераторлардың деректерін тасымалдау үшін тұтқалар мен дөңгелектер жинағын сатып алуға болады (арт. 94625). Генераторлардың рамаларында тұтқалар мен дөңгелектерді орнатуға арналған саңылаулар бар. Жинаққа орнату үшін қажетті бекіткіштер мен нұсқаулар кіреді. ЖЕТКІЗУДІҢ ТОЛЫҚТЫҒЫ: Генератор – 1 дана. Шырақ кілті – 1 дана. Штепсель 220 В, 16 А – 2 дана. Нұсқаулық – 1 дана. Кепілдік талоны – 1 дана.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 60 кг |
| Қозғалтқыш | |
| Жанармай багының көлемі | 25 л |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 550 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 700 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.89202 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.89202.pdf |
| _пакеттегі ені | 570 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Шығу кернеуі | 220 В/16 А |
| Қаптамадағы габариттері | 735 х 510 х 626 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Генераторлар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 946-Бензинді генераторлар |
| Розеткалар саны | 2 |
| Максималды қуат | 4500 Сейсенбі |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 15 а.к. |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Номиналды қуат | 4000 Сейсенбі |
| Қозғалтқыштың көлемі | 420 |
| Ерекшеліктері | AVR кернеуін бақылау, май сенсоры |
| Бастаушы | қолмен |
| Қозғалтқыш түрі | төрт тактілі |
| Розетка түрі | 220 В/16 А |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Жанармай түрі | АИ-92 |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Жанармай | АИ-92 |
| Шу деңгейі | 97 дБ |
| Штрих-код | 4044996128405 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

