
Бензин генераторы GE 6900, 5.5 кВТ, 220 В/50 Гц, 25 л, қолмен іске қосу Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қуатты және үнемді генератор Denzel GE 6900 қала сыртындағы үйде, сауда нүктесінде, құрылыста немесе кәсіпорында пайдалануға жарамды. Бір уақытта оған қосуға болады, мысалы: 4 қыздыру шамы, тоңазытқыш, теледидар және шәйнек. Қуат розеткасы жоғары іске қосу токтары бар тұтынушыларды қосу үшін генератордан толық қуатты алып тастауға мүмкіндік береді. Үнемді қозғалтқыш генераторды қарқынды режимде пайдалануға мүмкіндік береді. Ол 2,5 л/сағ тұтынады және толық жүктеме кезінде 10 сағатқа дейін жұмыс істей алады. Генераторды тіпті суық ауа райында іске қосу қиындық тудырмайды - қолмен іске қосу стартері тапсырманы жеңілдетеді. Кепілдік 3 жыл. Артықшылықтары: Қозғалтқыш DENZEL LONG LIFE: Жоғары ресурсы және сенімділігі: лайнер шойыннан жасалған, таратқыш білік және клапандар көтергіштері болаттан, мыспен оралған альтернатор, легирленген болаттан жасалған иінді білік, цилиндр және картер алюминий қорытпасынан жасалған. Автоматты декомпрессор қолмен режимде іске қосуды жеңілдетеді және стартердегі жүктемені азайтады. Теңдестіру білігі діріл деңгейін төмендетеді, бұл иінді біліктің мойынтіректерінің қызмет ету мерзімін арттырады. Қозғалтқыш YINBA/GUOI карбюраторымен және BOSCH оталдыру шамымен жабдықталған - сапа бойынша әлемдік деңгейде мойындалған көшбасшылар. Multi Protect кешенді қорғаныс жүйесі: Әрбір розеткадағы жеке сақтандырғыш қысқа тұйықталудан қорғауды қамтамасыз етеді. Қуат кернеуі көтерілген жағдайда автоматты өшіру жүйесі іске қосылады. Майдың төмен деңгейімен іске қосудан қорғау генератордың қызмет ету мерзімін ұзартады. AVR блогы кернеудің жоғарылауынсыз жұмысты қамтамасыз етеді - қосылған жабдық үшін қорқудың қажеті жоқ. Сенімділік: Арматураланған жақтау қозғалтқышты зақымданудан қорғау үшін қабырғасының қалыңдығы 1,5 мм болатын диаметрі 32 мм үлкейтілген құбырлардан тұрады. Жоғары сапаны бақылау: қозғалтқыштың түйісетін беттері аспаптық бақылаудан өтеді. Ыңғайлылық: Жанармай индикаторы бензин деңгейін бақылауды және резервуарды уақытында толтыруды жеңілдетеді. Вольтметрдің арқасында жүйедегі кернеуді басқару оңай . Тіпті жалғыз тасымалдауға болады - жақтаудағы бекіткіштер тұтқалар мен дөңгелектерді орнатуға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Қосымша сипаттамалары | |
| жинақта аккумулятор бар | Жоқ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 77 кг |
| Қозғалтқыш | |
| Жанармай багының көлемі | 25 л |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 626 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 735 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.89202 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/94637.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.89202.pdf |
| _пакеттегі ені | 510 мм |
| Балама | синхронды |
| Бренд | DENZEL |
| 12-ден шығу | Жоқ |
| Қаптамадағы габариттері | 735 х 510 х 626 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Генераторлар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 946-Бензинді генераторлар |
| Өлшеу аспаптары | вольтметр |
| Дөңгелектер мен тұтқалар жиынтықта | опция |
| Розеткалар саны | 3 |
| Кернеуді бақылау | AVR |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 15 а.к. |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Альтернатордың орамасы | мыс |
| Қозғалтқыштың көлемі | 420 см3 |
| Картердегі майдың көлемі | 1.1 л |
| Қозғалтқыш өндірушісі | DENZEL |
| Отын шығыны | 2,5 л/сағ |
| Бастаушы | қолмен |
| Қорғау дәрежесі | IP23 |
| Бренд елі | Германия |
| Қозғалтқыш түрі | төрт тактілі |
| Қаптама түрі | ашық |
| Розетка түрі | 230В/16А, 230В/32А |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Жанармай түрі | АИ-92 |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Шу деңгейі | 97 дБ |
| Штрих-код | 4044996128412 |
- Бағасы: 256 860 ₸

