
Бензин генераторы GE 7900, 6.5 кВТ, 220 В/50 Гц, 25 л, қолмен іске қосу Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel GE 7900 генераторы ауыр жүктемелерге оңай төтеп бере алады, бұл оны елдегі, құрылыс алаңындағы, сауда нүктесіндегі қуатты жабдықты қосу үшін өте қолайлы етеді. Генератор 3 розеткамен жабдықталған, олардың біреуі өнеркәсіптік жабдықты қосуға мүмкіндік беретін қуат көзі болып табылады. Үлкейтілген 25 литрлік резервуар жанармай құюсыз 8,5 сағатқа дейін үздіксіз жұмыс істеуін қамтамасыз етеді. Қолмен стартердің арқасында қозғалтқыш тіпті суық мезгілде де оңай іске қосылады. Өндіруші 3 жылға кепілдік береді. Артықшылықтары: DENZEL LONG LIFE қозғалтқышы: Шойын гильзасы, болат клапан көтергіштері, болат таратқыш білік, легирленген болаттан жасалған иінді білік, мыспен қапталған генератор, цилиндр және көп сатылы химиялық өңдеуден өткен алюминий қорытпасынан жасалған картер арқылы жақсартылған ресурс пен беріктікке ие. Стартердегі жүктемені азайтатын автоматты декомпрессордың арқасында қолмен режимде оңай іске қосылады. Тербеліс деңгейін төмендетуге теңдестіру білігі және поршень массасын азайту арқылы қол жеткізіледі. Буындардың тығыздығы - цилиндр басының тығыздағышы тығыздағышпен өңделеді, ал шығатын саптаманың тығыздағышында екі металдандырылған қабат болады. Тек сенімді брендтер пайдаланылады - қозғалтқыш YINBA/GUOI карбюраторымен және BOSCH оталдыру шамымен жабдықталған. Multi Protect кешенді қорғаныс жүйесі: Розеткалар жеке сақтандырғыштармен жабдықталған. Ток қорғанысы - кернеудің жоғарылауы жағдайында қозғалтқыш өшеді, бұл қысқа тұйықталудың алдын алады. Май деңгейі төмен болса, қозғалтқыш іске қосылмайды, бұл жылжымалы бөлшектерді қорғауды қамтамасыз етеді. Сенімділік: Қабырғаларының қалыңдығы 1,5 мм болатын диаметрі 32 мм үлкейтілген құбырлардан жасалған арматураланған жақтау генераторды зақымданудан қорғайды. Қозғалтқыштың түйісетін беттері мен жылжымалы бөлшектері қосымша сапа бақылауынан өтеді, бұл олардың сенімділігіне кепілдік береді. Кернеудің жоғарылауынсыз жұмысты AVR блогы қамтамасыз етеді - қосылған құрылғылар шамадан тыс жүктемеден қорғалған. Ыңғайлылық: Кернеуді бақылауға ыңғайлы болу үшін вольтметр бар. Тасымалдауды жеңілдету үшін дөңгелектер мен тұтқаны жақтаудағы бекітпеге қосымша орнатуға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Қосымша сипаттамалары | |
| жинақта аккумулятор бар | Жоқ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 85 кг |
| Қозғалтқыш | |
| Жанармай багының көлемі | 25 л |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 626 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 735 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.89202 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/94638.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.89202.pdf |
| _пакеттегі ені | 510 мм |
| Балама | синхронды |
| Бренд | DENZEL |
| 12-ден шығу | Жоқ |
| Қаптамадағы габариттері | 735 х 510 х 626 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Генераторлар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 946-Бензинді генераторлар |
| Өлшеу аспаптары | вольтметр |
| Дөңгелектер мен тұтқалар жиынтықта | опция |
| Розеткалар саны | 3 |
| Кернеуді бақылау | AVR |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 15 а.к. |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Альтернатордың орамасы | мыс |
| Қозғалтқыштың көлемі | 420 см3 |
| Картердегі майдың көлемі | 1.1 л |
| Қозғалтқыш өндірушісі | DENZEL |
| Отын шығыны | 2,9 л/сағ |
| Бастаушы | қолмен |
| Қорғау дәрежесі | IP23 |
| Бренд елі | Германия |
| Қозғалтқыш түрі | төрт тактілі |
| Қаптама түрі | ашық |
| Розетка түрі | 230В/16А, 230В/32А |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Жанармай түрі | АИ-92 |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Шу деңгейі | 97 дБ |
| Штрих-код | 4044996128429 |
- Бағасы: 275 660 ₸

