
Бензин генераторы GE 8900, 8.5 кВТ, 220 В/50 Гц, 25 л, қолмен іске қосу Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel GE 8900 диапазонындағы ең қуатты 8,5 кВТ моделі үлкен саяжайды, дүкенді немесе құрылыс алаңын электр қуатымен қамтамасыз етеді. Бір уақытта бірнеше тұтынушыларды қуаттандыруға болады, мысалы: жылытқыш немесе кондиционер, сорғы және электр құралдары. Ал қуат розеткасының болуына байланысты генераторға жоғары іске қосу токтары бар жабдықты қосуға болады. Жанармайдың үнемді жұмсалуымен ерекшеленеді - 25 литрлік толық резервуар тіпті толық жүктеме кезінде де 7,8 сағат жұмыс істеуге жетеді. Қолмен стартердің арқасында нөлден төмен температурада іске қосу оңай. Өндірушінің кепілдігі 3 жыл. Артықшылықтары: DENZEL LONG LIFE қозғалтқышы: Шойыннан жасалған лайнер, болаттан жасалған таратқыш білік және клапан көтергіштері, мыспен қапталған балама, легирленген болаттан жасалған иінді білік, цилиндр және алюминий қорытпасынан жасалған картер генератордың сенімділігі мен қызмет ету мерзімін айтарлықтай арттырады. Автоматты декомпрессор стартердегі жүктемені азайтады, бұл қолмен іске қосуды жеңілдетеді. Теңдестіру білігі тербеліс деңгейін төмендетеді. Ұзақ қызмет ету мерзімі және сенімділігі - қозғалтқыш YINBA/GUOI карбюраторымен және BOSCH оталдыру шамымен жабдықталған. Multi Protect кешенді қорғаныс жүйесі: Әрбір розетка қысқа тұйықталудан қорғау үшін арнайы сақтандырғышпен жабдықталған. Қозғалтқыш май деңгейі төмен болғанда және желі шамадан тыс жүктелгенде автоматты түрде өшеді, бұл генератордың жоғары ресурсы мен сенімділігін қамтамасыз етеді. Қосылатын электр құрылғылары орнатылған AVR құрылғысының арқасында кернеудің жоғарылауынан қорғалған. Сенімділік: Генераторды тасымалдау кезінде және құрылыс жағдайында сенімді қорғауды 32 мм құбырлары бар және қабырғасының қалыңдығы 1,5 мм арматураланған жақтау қамтамасыз етеді. Ыңғайлылық: Корпустағы жанармай деңгейінің сенсоры мен вольтметр генератордың жұмысын бақылауға мүмкіндік береді. Болат жақтау тасымалдауды жеңілдету үшін доңғалақ бекіткіштерімен және тұтқалармен жабдықталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Қосымша сипаттамалары | |
| жинақта аккумулятор бар | Жоқ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 86 кг |
| Қозғалтқыш | |
| Жанармай багының көлемі | 25 л |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 626 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 735 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.89202 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/94639.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.89202.pdf |
| _пакеттегі ені | 510 мм |
| Балама | синхронды |
| Бренд | DENZEL |
| 12-ден шығу | Жоқ |
| Қаптамадағы габариттері | 735 х 510 х 626 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Генераторлар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 946-Бензинді генераторлар |
| Өлшеу аспаптары | вольтметр |
| Дөңгелектер мен тұтқалар жиынтықта | опция |
| Розеткалар саны | 3 |
| Кернеуді бақылау | AVR |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 17 л. с. |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Альтернатордың орамасы | мыс |
| Қозғалтқыштың көлемі | 440 см3 |
| Картердегі майдың көлемі | 1.1 л |
| Қозғалтқыш өндірушісі | DENZEL |
| Отын шығыны | 3,2 л/ч |
| Бастаушы | қолмен |
| Қорғау дәрежесі | IP23 |
| Бренд елі | Германия |
| Қозғалтқыш түрі | төрт тактілі |
| Қаптама түрі | ашық |
| Розетка түрі | 230В/16А, 230В/32А |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Жанармай түрі | АИ-92 |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Шу деңгейі | 99 дБ |
| Штрих-код | 4044996128436 |
- Бағасы: 319 520 ₸

