
Плиткаларды тегістеу жүйесі (SVP), жинақ: қысқыштар, сыналар (50/50 дана), қаптама Сибртех шелегі
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 88070 плиткаларды тегістеу жүйесі (СВП) жиынтыққа қажеттінің барлығын қамтиды: қалыңдығы 6-12 мм керамикалық және фарфор плиткаларына арналған қысқыштар мен сыналар (50/50 дана, қаптама — шелек). Бұйымдар тақтайшалардың жылжуын болдырмайды және мінсіз тегіс, ұқыпты жіктердің алынуына кепілдік береді.Артықшылықтарысапалы пластик — плиткаларды тегістеу жүйесіне арналған сыналар қайта пайдалануға жарамды.Сенімді бекіту — қырлы бетінің арқасында сыналар плитка қыстырғыштарымен мықтап бекітіледі.Жұмыстың жоғары жылдамдығы — плиткаларды тегістеу SVP қолданылмайтын әдіспен салыстырғанда әлдеқайда жылдам.Жұмыстың қарапайымдылығы — SVP кәсіпқойларға ғана емес, сонымен қатар жаңадан бастаған шеберлерге де жарамды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 125 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 135 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 135 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.324 кг |
| Топ | Плиткаларды қалауға арналған кресттер мен сыналар |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 880-Кресттер, сыналар, плиткаларды төсеуге арналған магнитті құлып |
| Материал | Пластик |
| Мақсаты | керамикалық плиткалар үшін |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800059208 |
- Бағасы: 865 ₸

