
Заттарды буып-түюге және сақтауға арналған вакуумдық қапшық 60 х 80 см Elfe
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Elfe 93110, 60 x 80 см заттарды орауға және сақтауға арналған вакуумдық қап, киімдерді, ойыншықтарды, төсек-орындарды және т.б. жинақы және ұқыпты сақтауға мүмкіндік береді. Сондай-ақ ол заттарды ылғалдан, бұзылудан және жағымсыз иістерден қорғауды қамтамасыз етеді. Пакет шаңсорғыш түтігіне арналған арнайы мойынмен жабдықталған, сондықтан вакуумды жылдам жасауға және сақтау аймағындағы орынды айтарлықтай үнемдеуге болады.Артықшылықтары:Қаптама тығыздығы 55 мкм берік полиэтилентерефталаттан жасалған, сондықтан заттардың сақталуын қамтамасыз етеді.Zip-lock құлпы сөмкенің толық герметикалығына және заттардың ұқыпты ұсталуына кепілдік береді.Пакеттің көмегімен кеңістікті 75% -ға дейін үнемдеуге болады, бұл әсіресе пойыздарға қатысты.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Elfe |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 300 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 27.09.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | КО KK Д-CN.АИ14.В.20606 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/к137/МИР/Контракт_NEW_2015/ТС RU Д-CN.АИ14.В.20606.pdf |
| _пакеттегі ені | 200 мм |
| Бренд | ELFE |
| Салмақ | 0.105 кг |
| Өлшемдері | 60 х 80 см |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 931-Киім мен аяқ киімді күтуге арналған тауарлар |
| Материал | PE, PET |
| Тығыздығы | 55 мкм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996136356 |
- Бағасы: 421 ₸

