
Заттарды буып-түюге және сақтауға арналған вакуумдық қапшық 70 х 100 см Elfe
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Заттарды буып-түюге және сақтауға арналған вакуумдық қапшық Elfe 93111, 70 x 100 см, киімдерді, ойыншықтарды, төсек-орындарды және т.б. жинақы және ұқыпты сақтауға мүмкіндік береді. Сондай-ақ ол заттарды ылғалдан, бұзылудан және жағымсыз иістерден қорғауды қамтамасыз етеді. Пакет шаңсорғыш түтігіне арналған арнайы мойынмен жабдықталған, сондықтан вакуумды жылдам жасауға және сақтау аймағындағы орынды айтарлықтай үнемдеуге болады. Артықшылықтары Пакет берік материалдан жасалған полиэтилентерефталат тығыздығы 55 мкм, сондықтан заттардың сақталуын қамтамасыз етеді. Zip-lock құлпы сөмкенің толық герметикалығына және заттардың ұқыпты ұсталуына кепілдік береді. Пакеттің көмегімен кеңістікті 75% -ға дейін үнемдеуге болады, бұл әсіресе пойыздарға қатысты.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Elfe |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 290 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 27.09.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | КО KK Д-CN.АИ14.В.20606 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/к137/МИР/Контракт_NEW_2015/ТС RU Д-CN.АИ14.В.20606.pdf |
| _пакеттегі ені | 200 мм |
| Бренд | ELFE |
| Салмақ | 0.135 кг |
| Өлшемдері | 70 x 100 см |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 931-Киім мен аяқ киімді күтуге арналған тауарлар |
| Материал | PE, PET |
| Тығыздығы | 55 мкм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996136363 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

