
Костюмге арналған жұмсақ сырғанауға қарсы жабыны бар ілгіш 42 см, көгілдір Elfe
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жұмсақ сырғанауға қарсы жабыны бар 42 см Elfe 92925 көгілдір түсті костюм сөресі киімді шкафта сақтауға арналған. Металл ілгішті күнделікті жеңіл заттарды да, ауыр үстіңгі заттарды да ілу үшін пайдалануға болады. Ал қысқыштар оған шалбар мен юбкаларды киюге мүмкіндік береді. Артықшылықтары Ілгіш галстуктарды оңай сақтауға арналған арнайы ілмекпен жабдықталған. Күшейтілген конструкциясының арқасында ілгіш жоғары ресурсқа ие. Жұмсақ көбікті резеңке жабын тіпті нәзік маталардың сырғып кетуіне жол бермейді және киімдегі қыртыстардың пайда болуына жол бермейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Elfe |
| Түсі | Көгілдір |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.225 кг |
| Ұзындығы | 42 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 400 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 190 мм |
| Бренд | ELFE |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 929-Вешалки для одежды |
| Материал | металл с резиновым покрытием |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996137704 |
- Бағасы: 934 ₸

