
Сырт киімге арналған 45 см резеңкеленген сырғанауға қарсы жабыны бар металл ілгіш, көгілдір Elfe
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сырт киімді сақтауға арналған 45 см резеңкеленген сырғанауға қарсы жабыны бар Elfe 92926 металл ілгіш. Шалбарды штангаға ұқыпты сақтауға болады. Ілгіштегі арнайы жабын заттардың сырғып кетуіне және мыжылуына жол бермейді.Артықшылықтары:Ілгіш берік болаттан жасалған, сондықтан киімнің салмағынан деформацияланбайды және ұзақ қызмет етуге арналған.Қалыңдатылған ілгіштер заттардың созылуына жол бермейді.Ұзындығы 45 см болғандықтан ілгіш үлкен өлшемді заттарға жарайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Elfe |
| Түсі | Көгілдір |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.154 кг |
| Ұзындығы | 45 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 440 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 200 мм |
| Бренд | ELFE |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 929-Вешалки для одежды |
| Материал | металл с резиновым покрытием |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996137711 |
- Бағасы: 519 ₸

